tr Türkçe

Sprinter kiralama

Sprinter kiralama Mercedes’in özel ve gözde araçlarından olan ve içleri firmamız tarafından özel vip dizayna sahip minibüs dür. Mercedes vip sprinter kiralama özellikle çekildek dediğimiz geniz ailler olsun , arkadaş grubu olsun , yurt dışından veya yurt içinden gelen akraba eş dost bir arada tek arabada tatil , seyahat , düğün , iş gezisi gibi tüm taşımacılık ve turizm için firmamızın çok özel şoförleri ile sunulan vip minibüs kiralama hizmetidir. Özellikler istanbul havaalanı transfer , Sabiha gökçen havalimanı-avrupa yakası transfer , balo ,gece gezmesi ,düğün organizasyon gibi çeşitli transfer ve tur etkinliklerinde firmamız deri koltuk , geniş bagaj , apple tv, plastaton , 10-12-15 ve 16 kişilik şoförlü vip sprinter minibüsler ile hizmeti kusursuz vermektedir.

– Mercedes vip sprinter ile önde gelen başlıca hizmetlerimiz ;

 • İstanbul Havaalanı – Otel Vip transfer vip minibüs kiralama
 • Sabiha gökçe havalimanı Vip transfer hizmeti vip minibüs kiralama
 • İstanbul tur , gezi , gece turu ,balo ,doğum günü ve mezuniyet için vip sprinter minibüs kiralama
 • İstanbul düğün için vip sprinter minibüs kiralama
 • İstanbul rehberli tur için vip spriter minibüs kiralama
 • İstanbul – Bursa Uludağ transfer ve tur için vip spriter minibüs kiralama
 • İstanbul – Sapanca transfer ve tur için vip spriter minibüs kiralama
 • İstanbul – Abanat transfer ve tur için vip spriter minibüs kiralama
 • İstanbul – Kartalkaya transfer ve tur için vip spriter minibüs kiralama
 • İstanbul – Ankara transfer ve tur için vip spriter minibüs kiralama
 • İstanbul – Marmaris transfer ve tur için vip spriter minibüs kiralama
 • İstanbul – Bodrum transfer ve tur için vip spriter minibüs kiralama
 • İstanbul – İzmir transfer ve tur için vip spriter minibüs kiralama
 • İstanbul – Kapadokya transfer ve tur için vip spriter minibüs kiralama
 • İstanbul – Çanakkale transfer ve tur için vip spriter minibüs kiralama

Tüm bu organizasyonlar için firmamızın deneyimli ve tecrübeli yol bilen şoförleri ile beraber ön ön safhada yer alan hizmetimiz özellikle Mercedes vip vito ve mercedes vip sprinter kiralama hizmetidir.

Kiralık Mercedes Sprinter Vip

Kiralık Mercedes sprinter vip araçlar ımızın iç dizayn olarak en donanımlı ve özel minibüs aracımızdır. Lüks araç denildiğinde akla ilk kelen firmaların en başında olan Vip Car İstanbul şoförlü ve şoförsüz rent a car vip araç kiralama , vip mininüs kiralama , Lüks otomobil kiralama da i stanbul un öncü firmasıdır. Firmamızın şoförlerinin tamamının ingilizce , rusça , arapça ve almanca gibi değişik yabancı dil bilmesi ve araçlarımızın tüm ünün son model otomatik vites lüks araçlar olması firmamızın turizm ve taşımacılık sektörüne vermiş olduğu ve kurumsal olarak işinin ne derece üst seviyede yaptığının anlamına gelmektedir.

Mercedes Sprinter minibüs Kiralama

Mercedes Sprinter minibüs kiralama olarak tüm araç larımız servis bakımlı ve vip donanımlıdır. Vipcaristanbul.com olarak firmamızın adına olan ve görsellerini sitemizde paylaşmış olduğumuz her bir kiralık mercedes vip sprinter araçlarımız ile siz değerli misafir ve müşterilerimize sınırsız , kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Özellikle kış sezonunda İstanbul -Uludağ için vip minibüs , İstanbul – Kartepe vip minibüs , İstanbul – Kartalkaya vip minibüs ve düğün için gelin arabası vip kiralama da öncü ve güvenilir firma olmaktayız. Yazın ise aynı şekilde İstanbul tur ve gezilerde , tatil için şehirler arası transfer ve turda tecrübeli yol bilgili şoförlerimiz ile yine öncü olduğumuzun altını çizmekteyiz.

Mercedes Sprinter minibüslerimiz ultra arabölmeli vip olmakla beraber standart vip araçlarımız da mevcuttur. Vipcaristanbul.com bu konuda size araç çeşiti sunmakta olup sizler dilediğiniz aracı seçip rezervasyon yapabilirsiniz. Aynı zamanda sunacağınız program ile ilgili ve araç kiralama ile ilgili sormak istediğiniz tüm soruları email , whatsapp üzerinden veya bizi arayıp kolayca sorabilirsiniz.