tr Türkçe

Günlük Araç Kiralama

Günlük araç kiralama Vip car istanbul olarak firmamızın özellikle lüks araç çeşitleri ile beraber sunmuş olduğu şoförlü ve şoförsüz lüks araç kiralama hizmetinin en başında gelmektedir. Kiralık araç özellikle lüks segment denildiği zaman vipcaristanbul.com lider firmaların başında gelmektedir. Firmamızın tamamı kendi bünyesinde bulunan vip minbüs olarak Mercedes vito serisi ve Mercedes Sprinter 10 – 13 ve 16 kişilik ve lüks araçlar olarak da Mercedes E class (E180-E250) , Mercedes S class ( s350) , Mercedes C Class serisi ( c180 – c200) , Audi serisi , Bmw 3.20 – Bmw 5.20 – Bmw 7.30 , Volswagen Passat , suv range rower son model marka dizel otomatik araçlarımızı ister kurumsal ister şahıs olarak şoförlü ve şoförsüz olarak günlük , haftalık , aylık ve uzun vadeli yıllık olarak da kiralama yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken vipcaristanbul.com adresimizden araç görsellerinden dilediğiniz marka ve model deki aracı seçip kiralama fiyatları ve şartlarını kolayca öğrenebilirsiniz.

Günlük kiralık lüks araçlarımızın yanında sizlere ekonomik uygun araç olarak özellikle son model renauld clio , volswagen polo , caddy tarzı iyi durumdaki uygun araçlarımızı da rent a car olarak kiralama yapma hizmeti sunmaktayız. Lüks ve ekonomik araç kiralama da profosyonel ve öncü firmamız İstanbul avrupa ve anadolu yakasında sizlere en üst düzey kaliteli ve kurumsal hizmet sunmaktadır. İstanbul da lüks rent a car olarak kurumsal bünyemizde bulunan tüm mercedes , bmw , audi , Volswagen ve range marka araçlar şirketimizin kendi öz mal araçlarıdır. Bu yüzden araç kiralama fiyatları her zaman diğer firmalardan uygun tutulmuş olup bütçenize de uygun fiyat sunulmuştur.

Özellikle yurt dışından ve ya şehir dışında geldiğinizde İstanbul da güvenceli araç kiralama oldukça zordur Vip Car İstanbul olarak sunmuş olduğumuz şoförlü ve şoförsüz ekonomik ve lüks araç kiralama hizmeti ile siz değerli müşterilerimize kurumsal ve güvenceli üst düzey hizmet sunmaktayız. Kiralık araçlarımız bu yüzden hep üst sınıf olup bakımları , sigortaları ve full kaskoları mevcut ve yetkili serviste yapılmaktadır.

Araç kiralamanın özellikle üst segment pahalı araçları güvenceli olarak kiralama yapmanızın zor olduğu şu günlerde güvencenin ve kalitenin tek ve öncü adresi olarak vipcaristanbul.com olarak firmamız görünmektedir. Neden mi çünkü Vip Car İstanbul olarak firmamız Lüks Rent a car dışında günlük yabancı dil bilen nedeyimli şoförleri ile aynı zamanda güvenirliğin kalici hale gelmesi için İsranbul ve Ankara da özellikle şoförlü araç kiralama hizmeti ve transfer hizmeti de sunmaktadır.

Günlük Şoförlü Araç Kiralama

Günlük şoförlü araç kiralama her zaman sizin için bir avantajdır. Çünkü özellikle İstanbul , Ankara , Antalya ve İzmir gibi büyük şehirler de trafik ve otopark sıkıntısı çok yaşanmaktadır. Şoförlü vip araç kiralama yapmanız ise trafik yorgunluk ve stresi , otopark sitresi sizin için engel teşkil etmeyecektir. Çünkü deneyimli şoförlerimiz ve özel vip dizaynlı lüks minibüs ve binek araçlarımız ile sizlere kusursuz ve rahat yolculuk sunmaktayız.

Yurt dışında veya şehir dışında tatil , gezi veya iş toplantısı için siz veya misafirleriniz geldiği zaman vipcaristanbul.com olarak şirketimiz sizlere ister şoförlü vip araç kiralama , isterseniz de şoförsüz rent a car olarak lüks veya ekonomik araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Bunun için ister İstanbul a geldiğiniz istersenizde gelmeden önce vipcaristanbul.com adresimizden araç kiralama fiyatları konusunda ve araçları konusunda size uygun bir seçim yapım bizimle ileşime geçerek rezervasyon kolayca sağlayabilirsiniz. Firmamız tarafında özellikle tatil ve iş toplantıları için geldiğinizde size tavsiye etmiş olduğumuz şoförlü geniş bagaj ve bakımlı vip Mercedes vito , Mercedes E 250 ve Mercedes s350 olarak sizleri de ön planda tutacak araçlarımız sizlere tecrübeli şoförlerimiz ile sunulmakta olup konfor ve güvencenin tadına varabilirsiniz.

ÖZellikler kurumsal firmaların yurt dışında gelen misafirleri ve yöneticileri için veya tatilcilerin yur dışından gelmesi , ya da misafirlerinizin gelmesi durumunda şoförlü üst düzey lüks segmen araçlarımız ve vip minibüslerimiz ile beraber takım elbiseli , traşlı , kravatlı şoförlerimizle beraber hem sizin hemde bizim görsel ve kurumsal prestijimizin en üst seviyeye çıkması demektir şoförlü ve temiz lüks vip araç kiralama vipcaristanbul.com olarak hem araç görel hem uygun fiyatları mız ile göze ve bütçeye hitap etmekteyiz.

Aile İçin Günlük Vip Minibüs Kiralama

Aile için günlük vip minibüs kiralama veya lüks araç kiralama özellikle aileler için özel günlerde en çok gerekli bir araç kiralama ihtiyacıdır. Ailelerin Düğün merasimi , Nişan davetine katılma , Öğrenci mezuniyeti , asker yemin töreni katılma , gece gezmesi , doğum günü gibi bir çok özel gün etkinliğinde firmamız özellikle vip dizaynlı şoförlü minibüs hizmeti sizlere sunmaktadır. Çünkü bu özel günlerde sizleri de özel hissettirecek vip araçlara sahip tek adres vipcaristanbul.com dur. Çok kaliteli yüksek model çöz alıcı araç ve şoförlerimiz ile beraber sizlerde kendinizi özel ve güven de hissedeceksiniz . Konfor , gösteriş ,kalite elinizin altında ve bir telefon kadar yakınınızda tek yapmanız gereken vipcaristanbul.com adresimizden göz alıcı araçlarımızdan seçmek ve kiralık araçlar için bizimle iletişime geçmeniz olacaktır.

Kalabalık ve çocuklu ailelerin en çok tercih ettiği araçlarımız olan mercedes vip minibüs araçlarımız rahatlık ve iç özellik açısından çocuklarınız ile beraber konforlu bir şekilde istediğiniz fiyat a yolculuğun tadını alacaksınız. Firmamız bu bağlamda lüks araç ve lüks minibüs kiralama da öncü firma olarak kurumsal hizmette sınırların üstüne çıkmıştır. Vip Car İstanbul siz değerli müşterilerimizi de kendi ailesinden görmekte olup ekonomik ve lüks kiralık araç bazında İstanbul – havalimanı transfer – rent a car -şoförlü günlük araç kiralama hizmetinde sizlere kurtarıcı anlamda destek ve hizmet vermektedir.

Lüks Rent a Car -Luxury Car Rentals

Vip car istanbul olarak firmamız lüks rent a car olarak özellikle dünyanın en gözde markaları ve son model lüks araçlarını öz mal olarak bünyesinde barındırmakta olup kiralık lüks araçta sınır tanımamaktadır. Özellikle başlıca bu üst segment lüks araçlar Mercedes vito seris , Mercedes E class (E180-E250) , Mercedes S class ( s350) , Mercedes C Class serisi ( c180 – c200) , Audi serisi , Bmw 3.20 – Bmw 5.20 – Bmw 7.30 , Volswagen Passat , suv Range rower ‘dir . Bu araçlarımızı dilerseniz kurumsal ve şahsi olarak günlük , haftalık , aylık ve yıllık kiralayabilir. Gider olarak vergi den de düşebilirsiniz. Kiralık araç ta öncü firmamız lüks araçların dışında uygun fiyat ekonomik araç kiralaması da yapmaktadır. Firmamızın başlıca lüks ve ekonomik kiralık araç hizmeti şöyledir.

 • Mercedes vito Kiralama
 • Mercedes E Class kiralama
 • Mercedes S class kiralama
 • Mercedes C200 ve C180 kiralama
 • Audi A6 kiralama
 • Bmw 5.20 -Bmw 3.20 ve Bmw 7.30 kiralama
 • Volkswagen Passat kiralama
 • Kiralık Renauld Clio
 • Kiralık Volswagen Polo ve Cady

Bu lüks ve ekonomik araçlarımız firmamızın kendi öz mal araçları olduğu için araç kiralama fiyatları da iyi ve uygun fiyat olarak belirlenmiş olup piyasa fiyatları altındadır. Firmamız da araç kiralamak emin olun sizler içinde bir ayrıcalık olacaktır. Aklınıza takılan tüm soruları 7/24 ara ma yaparak sorup kolayca bilgi alabilirsiniz. Özellikle nasıl araçlarımız göze hitap ediyor ise emin olun kiralama fiyatları da aynı şekilde göze hitap etmektedir.

Günlük Mercedes Vito Kiralama Vip

Günlük Mercedes vito kiralama hizmeti sunan firmamız özellikle geniş çekirdek aileler için çok büyük avantaj sağlamaktadır. Firmamızın sunmuş olduğu diğer önemli ayrıcalık ise son model dizel otomatik Mercedes vito araçlarımızı şoförsüz rent a car olarak uygun kiralama fiyatları na kiralayabilir olmanızdır. Özellikle vip vito araçlarımız tamamen göze hitap edecek şekilde özel dizayn edilmiş olup bu araçları ister şoförlü günlük , isterseniz de şoförsüz haftalık ve aylık olarak şahsınız veya şirketiniz adına kiralayabilirsiniz. Bunun yanında vipcaristanbul.com adresimizde gerekirse kiralama fiyatlarına bakıp diğer günlük kiralık araç ları da görüp dilerseniz otoparkımıza gelip rezervasyon yapıp kiralama yapmak istediğiniz araç a bakabilirsiniz.

Son derece iyi ve profosyonel kurumsal yapıya sahip olan firmamız yıllarca hep kendini ve araçlarını yenilemiş olarak sizlere günlük araç kiralama da şoförlü ve şoförsüz rent a car olarak vermiş olduğu uygun kiralama fiyatları ile beraber hep diğer firmalara da öncülük etmiştir.

Günlük Mercedes s350 Long Kiralama S Class

Özellikle günlük araç kiralama en çok tercih edilen günlük mercedes s350 long aynı zaman da mercedes S class olarak da hitap edilmektedir. Mercedes in en gözde aracı olarak bilinen mercedes S350 firmamız tarafından günlük şoförlü olarak kiralanmakta olup iş toplantıları , havalimanı – otel transferi – şehirler arası gidiş -dönüş -protokol için araç kiralama , makam aracı olarak ta en çok tercih edilen ve hizmet verdiğimiz araçtır. Firmamız tarafında özel şoförlü kiralama yapılan mercedes S class deyim yerinde ise tam anlamıyla konfora ve göze hitap etmektedir. Mercedes S350 aracımız dilediğiniz zaman sizi konum unuzdan alıp dilediğiniz noktaya götürüp bekleyip size hizmet veren şoförlerimiz ile beraber size ve değerli misafirlerinize özel takım elbiseli şoförü ile beraber kusursuz hizmet sağlamaktayız.

Mercedes S class aracımızı ve diğer Mercedes araçlarımızı dilerseniz şoförsüz rent a acar olarak günlük , haftalık ve aylık olarak kiralama şansına sahipsiniz. Bunun için şoförlü ve rent a car olarak şoförsüz kiralama fiyatları ve şartları hakkında firmamız ile iletişime geçip bilgi almanız size avantaj sağlayacaktır. Mercedes S class iyi bir makam aracı olmakla beraber tamamen rahat ve konfor doludur. Özellikle koltuk arkası tv ,masajlı koltuk , ısıtmalı ve soğutmalı koltukları ile mercedes in ve firmamızın gözde aracı olduğunu belli etmektedir.

Mercedes s350 araçlarımız ile özellikler firmanızın yurt dışından gelen misafir ve yönetim kurulu yetkilileriniz en iyi şekilde sizlere ağırlama hizmeti sunmaktadır. Özellikler yabancı dil bilen takım elbiseli ve traşlı tecrübeli şoförlerimiz ile beraber havalanı karşılama – otel transfer ve günlük tahsis hizmeti sunarak sizlere iyi bir destek vermekteyiz. Bir araç ın bu kadar göze ve konfor a hitap etmesi bizim olduğu gibi sizinde öne çıkmanızı sağlayacaktır.

Günlük Mercedes e250 Kiralama E class

Günlük Mercedes e250 kiralama özellikle önemli ve üst düzey misafirler için hem göze hemde kiralama fiyatları na uygun araçlarımızın en başında gelmektedir. Mercedes E class olarak adlandırılan araçlarımız a mini S class die de söylenmektedir. Hemen hemen konfor ve gösteriş açısında mercedes S350 yi andırmaktadır. Günlük şoförlü ve şoförsüz rent a car olarak tercih edilen kiralık lüks araçlarımızın başında gelmekte olan Mercedes E class aracımız vipcaristanbul.com olarak uygun kiralama fiyatları ile sizlere hizmette üst sıralardadır.

Vip Car İstanbul olarak Mercedes e250 aracımızı günlük İstanbul havaalanı – sabiha gokçen havalimanı -otel transferleri dilerseniz günlük yemek ve toplantı için günlük kiralayabilir dilerseniz de şirketiniz adına rent a car olarak uygun kiralama fiyatları ile faturalı bir şekilde kiralayabilirsiniz.

Özellikle kurumsal bankaların üst düzey yönetici ve misafirleri , şirketlerin iş ortaklarının istanbul da havalimanı transfer ve günlük ağırlanması için , ailelerin özel düğün , balo , doğum günü gibi organizasyonlar da kiralamalarda mercedes S class ve Mercedes E class aracımız en çok tercih edilen araçlarımızdır.

Günlük Mercedes Sprinter Kiralama Vip

Günlük Mercedes Sprinter kiralama Vip minibüs olarak firmamızın öncü araçlarımızın başında gelmektedir.Özellikle Mercedes vip sprinter olarak sizlere şoförlü olarak kesintisi , rahat ve konforlu bir hizmet vermekteyiz. Kalabalık aileler , yurt dışından gelen kalabalık ve fazla valizi olan misafirler , başka şehirlerden gelen kalabalık arkadaş ve akrabalar için en uygun kiralama fiyatları ile beraber şoförlü mercedes vip sprinter hizmeti sunmakta olan firmamız özellikle turizm , şoförlü vip minibüs ve lüks araç kiralama sektörün de en önemli yere sahiptir. Günlük tur ve geziler için kişi sayınız fazla ise vip donanımlı mercedes vito ve sprinter minibüslerimiz sizler için büyük fırsattır. Özellikler kiralık şoförlü mercedes vip vito ve mercedes vip sprinter için turizm ve tatil tur ve transfer hizmetleri şöyledir.

 • Kiralık Mercedes Vip Sprinter İstanbul turu için
 • Kiralık Vip Vito İstanbul turu
 • İstanbul – Sapanca Vip transfer ve tur
 • İstanbul – Abant Vip transfer ve tur
 • İstanbul – Kartepe Vip Transfer Araç Kiralama
 • İstanbul – Kartalkaya Vip Trransfer Araç Kiralama
 • İstanbul – Ankara Vip Transfer Araç Kiralama
 • İstanbul – Uludağ Vip Transfer ve Araç Kiralama
 • İstanbul – İzmir Vip Transfer ve Araç Kiralama
 • İstanbul – Bodrum Vip Transfer ve Araç Kiralama
 • İstanbul – Trabzon Uzun göl Vip Transfer ve Araç Kiralama
 • İstanbul – Antalya Vip Transfer ve Araç Kiralama
 • istanbul – Bursa Vip Transfer ve Araç Kiralama

hizmetleri sunmakta olup araçlarımız da özel tecrübeli şoförler ile beraber , masa , deri koltuk , plastation , dvd ,wifi , apple tv , siyah cam ve orijinal siyah cam bulunmaktadır.