tr Türkçe

İstanbul Havaalanı Transfer Hizmetleri

İstanbul Havaalanı transfer hizmetleri almanızın en önemli nedeni zor ve stresli geçen yolculuğunuzdan sonra özellikle şehir merkezi dışına kurulmuş olan Yeni havaalimanı ve yine anadolu yakası dışında kalan sabiha gökçen havalimanın rahat bir şekilde otelinize , evinize veya iş toplantınıza gitmeniz açısından size sunulan en güzel , rahat ve konforlu etken vipcaristanbul tarafından sunmuş olduğumuz vip transfer hizmetidir.

Özellikle diğer hiçbir araç ta bulunmayan (Uber ve taksi gibi) özel vip dizayn lı , Su , Sakız , Dergi ve Islak mendil ikramlı araçlarımız yabancı dil bilen şoförlerimiz ile size lüks ve konforun en üst seviyesini sağlayacaktır.

Araçlarımız son model turizm ve transfer belgeli ister vip otomobil , ister 9+1 , 13+1 ve 16+1 vip geniş bagaj hacimli minibüsler olsun her zaman sizlere 7 gün 24 saat rahat bir İstanbul Havaalanı vip transfer hizmeti vermekten mutluluk duymaktadır.

Siz değerli misafirlerimizi gerek istanbul havaalanı gerekse sabiha gökçen havalimanı‘ndan karşılayıp gitmek istediği gerek otel , iş yemeği , iş toplantısı , konferans durumlarında siz istemeniz ve vipcaristanbul ile iletişime geçmeniz durumunda deneyimli şoförlerimiz sizi bekleyip transferlik , saatlik ve günlük vip araç kiralama istemeniz durumunda sizinle beklemek durumundadır. Bunların dışında İstanbul’un 7/24 bitmeyen trafiğinin sıkıntısını çekmeyeceğiniz düzgün ve deneyimli şoförlerimiz ile konforlu , rahat , klimalı ve özel ultra vip dizaynlı mercedes vip minibüs ve vip otomobil araçlarımız ile size keyfini çıkararak yolculuk yapmanızı sağlayacaktır.

Özellikle son model vip araçlarımız ve İstanbul da tüm otel ve adresleri bilen ve gönül rahatlığı ile güvenip destek alacağınız şoförlerimiz ile size havalimanı transferinin vip car istanbul olarak ne kadar rahat , konforlu ve keyifli olduğunu sizlere hatırlatmış ve her havaliman’ında tercih edeceğinizin sözünü veriyoruz.

İstanbul da İstanbul Havaalanı transfer hizmeti vip transfer desteği ile sağlamaktayız.Transfer hizmetlerimizden yararlanıyor olmanız demek sizi vaktin de ister havalimanında gideceğiniz yere ister saatinde havaalanına ulaşmanızı sağlamaktadır. Bunu yaparken sizlerin vip araçlarımız ile saadece keyifle yolculuğun tadına varmış olacaksınız.

Business transfer hizmetleri

vito kiralama

Business transfer özellikle vermiş olduğumuz kurumsa hizmetlerimiz de tüm kurumsal firmaların (banka , mekanik , elektronik , güvenlik vs.) yurt dışında gelmekte olan firma yönetim başkanları , ceo ları , üst düzey temsilcileri ve yurt dışı yatırımcı iş ortaklarını gerek İstanbul gerekse Türkiye’nin herhangi bir yerinde misafir etmesi açısında ister İstanbul havaalanı olsun ister Sabiha Gökçen havalimanı olsun misafirler bizzat vip car istanbul olarak şirketimizin havalimanı karşılama ekibi tarafından bilbord ile karşılanıp hem valiz taşıması olmaksızın hemde taksi vs aramadan hızlı bir şekilde vip aracımızla beraber şirket şoförümüze teslim edilmektedir. Bir dakikası bile değerli olan siz değerli misafirlerimizin havalanı’ndan otele veya iş seminerine kadar olan sürenin vip araç ve deneyimli şoförlerimiz ile beraber en alt seviyeye indirgeyeceğimizin sizlere sözünü vermekteyiz. Şoförlerimiz yabancı dil bilmesi yurt dışında gelen iş ortaklarınızın sormuş olduğu sorulara hemen cevap vermesi anlamına gelir buda sizi temsil etmemiz ve bize güvendiğiniz anlamına gelir ve bizi onurlandırır.

Özel dizayn edilmiş olan gerek vip minübüs gerekse lüks araçlarımız ile sizin şirket misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamanız da tam kadro gerek operasyon , gerek araç ve şoför bölümümüz olarak tam desteği vermekte olup en konforlu şekilde misafirlerinizi varmak istedikleri yerlere transfer hizmetini sağlamaktayız.

Vip transfer Hizmeti

Vip transfer hizmeti siz değerli misafirlerimiz için özel olarak iç dizayn tasarlanmış olan vip minibüslerimiz ile sağlanmaktadır. İstanbul yeni havaalanı veya sabiha gökçe havaalanı olsun sizi otelinize götürene kadar vip araçlarımız ile yolculuğunun tadına varmış olacaksınız. Vip araçlarımızda transfer boyunca tüm istediğiniz konfor ve lüksü bulmuş olacaksınız. Gerek bagaj genişliği gerek wifi gerekse rahat ve konforlu özel dizaynlı koltuklarla vip araç yolculuğunuzu en güzel şekilde tamamlamış olacaksınız.

ip araçlarımız ile sizi havaalan’ında karşılayacak olan şoför arkadaşlarımız havalimanı transferi boyunca sizlere her konuda destek vermekte olup vip car istanbul olarak kusursuz transfer hizmetleri sunduğumuzun farkına varacaksınız. Bunun için tek yapmanız gereken rezervasyon sağlamak ve özel tasarımlı Mercedes vip vito , Mercedes vip sprinter , Mercedes S class ve Mercedes E class araçlarımız ile konforun ve lüks’ün tadına varmaktır.

Sabiha Gökçen havalimanı transfer hizmetleri

Sabiha gökçe havalimanı transfer hizmeti istanbul ‘da yoğun trafik sıkıntısını rahat ve konforlu olarak aşmada vip hizmet almanız vereceğiniz en doğru karardır. Çünkü vip araç kiralama transfer için bulunmaz bir avantaj olmakla beraber siz değerli misafirlerimizin havalimanı transfer i boyunca herhangi bir sıkıntı olmadan gönül rahatlığı ile gideceğiniz yerek konforlu bir şekilde varmanızı sağlamaktayız. Sizin ve misafirlerinizin emniyeti her daim bizim garantimiz altındadır. Gerek seyahat ve transfer boyunca vermiş olduğumuz hizmet de Ulaştırma bakanlığımıza bildirmiş olduğumuz UETDS sistemine veri girişi olsun gerek koltuk ve trafik sigortası olsun hepsi sizin için ve güvenceli bir şekilde havalimanı transferinizi konforlu bir şekilde lüks vip araç larımız ile sağlanmış olmaktadır.

Özellikle ülkemizde ekonomik açıdan uçakların daha çok uçtuğu sabiha gökçen havalimanı ndan şehir merkezine ve avrupa yakasına bir hayli uzak olduğu için yapmanız gereken uçağınız kalkmadan önce vipcaristanbul.com olarak firmamızdan kişi sayınıza ve valiz sayınıza göre transfer hizmeti için ister vip minibüs isterseniz de lüks araç kiralama rezervasyonu yapmak olmalıdır. Çünkü havalimanları kalabalık olduğu için transfer için araç kiralama yaparsanız hiç bir şekilde beklememiş olursunuz sadece valizlerini bekler çıkışta şoför arkadaşımız sizi karşılıyor olacaktır.

Yapmanız gereken tek şey uçağınıza binmeden önce veya binerken vipcaristanbul.com adresimizden istediğiniz vip aracı seçip firmamızdan size transfer hizmeti verecek olan şoför ün bilgisini istemektir. Bu şekilde valizleriniz ile havalimanı nda beklememiş olursunuz hemde firmamızın üst düzeyde lüks transfer hizmetinden faydalanmış olur konforlu yolculuğunuzun tadını çıkarırsınız.

İstanbul Yeni Havalimanı – Otel Transfer Hizmeti

İstanbul yeni havalimanı – otel transfer i özellikle atatürk havalimanı kapandıktan sonra ve şehre bir hayli uzak olmasında dolayı vip minibüs ve lüks araçlarımız ile sunmuş olduğumuz en büyük ve en önemli transfer hizmetimizdir. Özellikle ocak , şubat , mart , nisan ,mayıs ,haziran ,temmuz ,ağustos eylül ,ekim gibi yılın 12 ayında son model Lüks vip minibüs ve araçlarımız ile havalimanı transfer hizmeti kusursuz ve güvenli bir şekilde Vip car istanbul olarak sunmaktayız. Yurt dışında gelen anlık misafirleriniz , başka şehirlerden gelen akraba ve eş dost ve arkadaşlarınız için firmamız siz değerli misafirlerimize üstün denetimli yabancı dil bilen şoförlerimiz ile özellikle istanbul yeni havalimanı Sabiha gökçen havalimanı gibi kusursuz ve keyifli havalimanı transferi sağlamaktadır.

İstanbul da sadece havalimanı transfer hizmeti sunmakla yetinmeyip istediğiniz bir noktadan , diğer bir noktaya ,otel den avm ye , veya otelde şehir dışına şehirler arası transfer hizmeti de sunmaktayız. Tüm bu havalimanı transfer , şehir içi transfer ve şehirler arası transfer hizmetini özel dizaynlı vip minibüs , lüks otomobil ve üstün tecrübeli yol bilgisine sahip yabancı dil bilen şoförlerimiz ile beraber keyifli bir şekilde güvenilir ve kusursuz olarak sizlere sunmaktayız. Bu nokta da siz değerli müşterilerimiz bizlere gönül rahatlığı ile ailenizi , misafirleriniz , eş , dost ve akrabalarınızı emanet edebilir. Kendilerine sunulan keyfili yolculuk ve kusursuz vip araç transfer hizmetinin tadınız seyredebilirsiniz.

Sunmuş olduğumuz istanbul yeni havalimanı -otel transfer hizmeti , istanbul içi transfer hizmet ve şehirler arası transfer hizmetlerimiz kısaca şöyledir.

 • İstanbul Havalimanı -Otel vip transfer vip Minibüs ve Lüks araç
 • İstanbul Şehir içi transfer vip Minibüs ve Lüks araç
 • Sabiha gökçen havalimanı vip transfer vip Minibüs ve Lüks araç
 • İstanbul – Bursa Uludağ vip transfer vip Minibüs ve Lüks araç
 • İstanbul – Kartepe transfer vip Minibüs ve Lüks araç
 • İstanbul – Kartalkaya transfer vip Minibüs ve Lüks araç
 • İstanbul – Ankara Esenboğa Havalimanı transfer vip Minibüs ve Lüks araç
 • İstanbul – Çanakkale transfer vip Minibüs ve Lüks araç
 • İstanbul – Marmaris transfer vip Minibüs ve Lüks araç
 • İstanbul – Antalya transfer vip Minibüs ve Lüks araç
 • İstanbul – Bodrum transfer vip Minibüs ve Lüks araç
 • İstanbul – izmir transfer vip Minibüs ve Lüks araç
 • İstanbul – Kapadokya transfer vip Minibüs ve Lüks araç
 • İstanbul -Trabzon Uzun göl transfer vip Minibüs ve Lüks araç
 • İstanbul – Kocaeli transfer vip Minibüs ve Lüks araç
 • İstanbul – Eskişehir transfer vip Minibüs veya Lüks araç

gibi tüm son model vip araçlarımız ile beraber güvenilir ve konforlu bir şekilde transfer hizmeti sunmaktan Vip car istanbul olarak memnuniyet duyarız.

Transfer Hizmeti Nasıl Alırım ?

İstanbul da havaalanı transfer için tek yapmanı gereken www.vipcaristanbul.com web site adresimize girerek oradan ister rezervasyon bölömün den havalimanı transfer hizmeti talep etmek mail olarak teklif almak , isterseniz size 7 gün 24 saat hizmet için hazır bekleyen operasyon bölümümüz ile iletişime geçmek isterseniz de rahat bir şekilde soru sorabileceğiniz online whatsapp bölümünden yararlanarak sağlıklı bir şekilde havalimanı -otel veya Otel havalimanı transfer hizmetimizden faydalanmaktır. Bunun yanında yine sitemizde öz mal vip araç larımızdan istediğiniz özellikteki konfor olan araçlarımızdan seçip talep edebilirsiniz. Siz değerli misafirlerimizi i stanbul da ister yeni havaalı ndan isterseniz sabiha gökçen havalimanın dan alıp otel e belboy a teslim edene kadar güvenliğiniz bizin kontrol ve güvencemiz altında olacaktır.

Vip Transfer Hizmeti Neden Almam gereklidir ?

İstanbul da Havalimanı vip transfer hizmeti almanız için en büyük etken bilmenizi isterim ki günümüz dünya da rekabetinin , saldırının , güvensiz stresin arttığı , küresel durumlar vs göz önünde bulunduğu için gelen her misafir kendisini güvende olmasını ister özellikle yurt dışından gelen kurumsal şirket ortakları olsun veya tatil için gelen misafirler olsun kendilerinin güvenli bir şekilde lüks vip minibüsler ile gideceği otel veya yere güvenli ve konforlu ulşaması için şirketimiz tarafından verilen en önemli hizmettir. İstanbul trafiği canınızı sıkmadan size vermiş olduğumuz havalimanı vip minibüs transfer hizmeti bizim için en başlı görevlerimizden dir.

Havalimanı transferi demek sizin havalimanı inişinizde bagajlarınız ile beklemektense hemen geniş bagaj hacımlı içinde su ve soda gibi ikramlarımızın olduğu özel dzaynlı vip araç larımız ile size sunmuş olduğumuz ve havalimanı dan sizi otelinize kadar eğlenceli ve konforlu bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız.Bunun için 7 gün 24 saat vip transfer hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Havaalanı transfer hizmeti stresli ve yorgun geçen uçuşlarınız dan sonra almanı gereken çok konforlu bir hizmettir. Çünkü sizin otel e veya gideceğiniz yere kadar vip araçlarımız ile sizi konforlu bir şekilde ulaşmanız ve trafik yoğunluğuna katlanmadan hissetmeden konforlu araç ve deneyimli şoförlemiz ile transfer in tadına varmış olacaksınız.