tr Türkçe

Mercedes e250 kiralama

Mercedes e250 kiralama ( E Class) vipcaristanbul.com olarak sizlere lüks araç kiralama da sunmuş olduğumuz en gözde hizmet olarak ön plana çıkmaktadır. Mercedes E class araçlarımızı istediğiniz şekilde diler seniz şoförlü dilerseniz de şoförsüz rent a car olarak kurumsal ve şahsi de kiralayabilirsiniz. Özellikle lüks araç kiralama da sektörü en iyi şekilde temsil eden firmamız sadece Mercedes değil diğer dünya markaları olan Bmw , Volkswagen ve audi gibi markaların tüm lüks araçlar ını da kiralama yapmaktadır.

Şoförlü & şoförsüz rent a car vip minibüs ve şoförlü & şoförsüz rent a car lüks araç kiralama da boy gösteren firmamız sektörün en iyi ve önder temsilcisidir. Son model otomatik dizel ve benzinli lüks sedan araçlarımız ile siz değerli misafirlerimizin yolcuğun ve seyahatın tadına varmanızı sağlıyoruz.

Firmamızın filosunda en çok bulunan araç olan Mercedes E250 ( E class) araçlarımız lüks araç kiralama da en çok tercih edilen sedan lüks araçtır. Yurt dışından veya yurt içinden gelen siz değerli misafirlerimiz tatil gezisi için , düğün , balo , gece turu , iş gezisi ve toplantılar için firmamız 7/24 mercedes lüks araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Firmamızın bünyesindeki tüm araçlar özmal olup otomatik dizel ve benzinlidir. Vipcaristanbul.com adresimizden ister mercedes , ister bmw , ister Volkswagen , isterseniz de audi araçlarımızdan dilediğinizi kolay bir şekilde seçip rahat bir şekilde rezervasyon sağlayabilirsiniz. Dilediğiniz soruları uzman kadromuza arayıp sorabilir en iyi şekilde cevap alma imkanına sahipsiniz. Firmamız da bulunan tüm lüks araçları sedan veya vip minibüs dilediğiniz şekilde günlük , haftalık , aylık olarak kiralayabilirsiniz.

Özellikle firmamızın da gözdesi olan Mercedes E250 ve Mercedes E180 gibi yeni kasa son model sedan otomatik lüks araçlarımız full kaskolu ve servis bakımlıdır. Vipcaristanbul.com olarak bizim için lüks araç kiralama da karşılıklı güven , dürüstlük ve en iyi şekilde hizmet ön plandadır.

Günlük Şoförlü Mercedes E Class Kiralama

Firmamızı diğer firmalardan ayıran en büyük özelliklerden biri de vip minibüs ve lüks araçlarımızı rent a car dışında tecrübeli yol bilgisine sahip yabancı dil bilen özel şoförlü olarak kiralama yapmasıdır. Yurt dışında ve ya başka şehirden gelen misafirlerinizin istanbul da değerli zamanını gideceği yeri bulmakla , trafik sıkıntısı çekmekle uğraşmak yerine firmamızın Mercedes E class araçlarımız ile dilerseniz havalimanı transfer , günlük kiralama , toplantı yerine ulaşım , gece tur hizmeti gibi tüm taleplerinizi Vip Car İstanbul olarak şoförlü Mercedes E class kiralama da bulabilirsiniz. Tabiki de sadece Mercedes araçlarımızı değil Volkswagen , Bmw ve Audi gibi diğer araçlarımızı da şoförlü olarak aynı şekilde kiralayabilirsiniz.

Şoförlü ve şoförsüz rent a car araç kiralama da en iyi şekilde bir hizmet almanız için firmamızın size sunmuş olduğu ve dikkat etmeniz gereken tavsiyelerinden bir kaçı şunlardır.

  • Güven firmamızın referansları
  • Araç filosu firmamızın öz mal araçları
  • Seçilen aracın gelmesi sözleşmede araç plakası sunulması veya otoparkımıza gelip aracı görmesi
  • Şoförlü ve şoförsüz kiralama yapılabilmesi için gerekli firma belgeleri ( D2 – Türsab- Kabis gibi)
  • İnternet webb sitesinde sunulan her bir aracın firma da bulunan araç olması alıntı olamaması
  • Belirtildiği gibi şoförlerin yabancı dil bilmesi ve tecrübeli olması

gibi araç kiralama da dikkat etmeniz gereken hususlardan bir kaçıdır. Çünkü artık günümüzde araç kirama o kadar basit değildir. Araçların verildiği resimdekinin dışında olması , sigorta veya kaskosu nun olmaması , trafikten ben olması , belge eksikliği olması araç kiralamasında önemli hususlardır. Vipcaristanbul.com bu konuda tüm tedbirleri almış olup siz değerli misafirlerimizle mağdur olmamanız için en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Mercedes Kiralama Avantajları

Mercedes kiralama avantajları özellikle tam bir gösteriş ve lüks abidesi olan Kiralık Mercedes araçlarımız sizinde görünüş ve lüks konfor olarak yakalayacağınız en üst prestijlere kavuşmanızı sağlayacaktır. Çünkü insan bir tatil , bir iş gezisi , bir toplantı , seyahat , organizasyon , dizi ve reklam çekimi gibi hayatın her alanında size hitap eden ve katılmanız gereken yerlerde sizleri de ön plana çıkaracak en önemli durum aracınızın göz alıcı olmasıdır. Bunun için en büyük adresiniz vipcaristanbul.com dur. Vip car istanbul olarak sizlere özellikle son model otomatik dizel ve benzinli araçlarımız ile gösteriş ve konforun en üst düzey hizmetiniz vermekteyiz.

Vipcaristanbul.com adresimizden sadece Mercedes E class değil Mercedes S class ,Mercedes C class ve geniş aileler için ise Mercedes vip vito , Mercedes Vip sprinter gibi ultra lüks araçlarımızı da seçip kirayalabilirsiniz. Tüm araçlarımız ile ilgili teklif alma , soru sorma gibi tüm talepleriniz dilerseniz mail ve whatsapp dilersenizde arayarak öğrenebilirsiniz.

Vip Car İstanbul Lüks Araç Kiralama

Vip car istanbul lüks araç kiralama olarak araçlarımızı tüm detayları ve özellikleri ile vipcaristanbul.com adresimizde inceleyebilir. Dilediğiniz vakitte kiralama yapabilirsiniz. En üst segment otomatik dizel ve benzinli lüks araçlarımız dünya öncüsü Mercedes , Volkswagen , Bmw ve Audi den oluşmaktadır. Bunların yanında tabi ekonomik araç kapasitesi olan firmamız filo kiralama da da hizmet vermektedir.

Lüks araç kiralama da 1 numara olan firmamızın tüm araçları son model otomatik , full kaskolu ve belgelidir. Tüm lüks araçlarımızı günlük , haftalık , aylık ve yıllık olarak kiralayabilir. Firmanıza gider olarak gösterip yakıt ve kiralama fatura ve fişlerini giderden ve vergiden düşebilirsiniz.

Özellikle lüks araç kiralamanın zor olduğu yer olan istanbul bu zamanlarda güvenilir araç kiralama yapmak daha da zorlaşmıştır. Bu yüzden Vip car istanbul lüks araç kiralama olarak firmamız sizlere güvenilir ve kolayca lüks araç kiralama hizmeti sunmaktadır.