tr Türkçe

Kartepe transfer Vip

Kartepe transfer hizmeti firmamızın özellikle kış ayların da istanbul’a da yakın olması suretiyle en çok gerçekleştirdiği transfer hizmetidir. Bildiğiniz üzere özellikle kışın tatil planı yapan değerli müşterilerimiz özellikle karın yoğun olduğu ve kayak yapmanın rahat olacağı istanbul a yakın yerleri tercih ederler. Vip Car İstanbul olarak bizler sizlerin istanbul dan Kartepe ulaşım rahatınız ve kolaylığı için sizlere vip minibüs ve lüks araç kiralama sağlamaktayız. Özellikle içleri özel vip dizany yapılı mercedes vito ve Mercedes sprinter araçlarımız ve özel deneyimli şoförlerimiz ile sizlere en üst düzey vip transfer hizmeti sunmaktayız. Özel vip yapılı araçlarımız son model ultra lüks olmakla beraber türkiye de az sayıda vip donanıma sahiptirler.

İstanbul dan – kartepeye kış özellikle kış sezonunda tatil için gidiş – dönüş yapmak isteyen siz değerli misafirlerimizin için özellikle kişi sayıları farketmeksizin tek fiyata tek bir araç kiralayabilirsiniz. Araç kapasitelerimiz talebinize ve vermiş olduğunuz kişi sayılarına göre değişmektedir. Özellikle özel dizaynlı araçlarımızda mercedes vito 5-6-7 ve 8 kişi den Mercedes sprinter ise 9-10-11-12-13-14-15 ve 16 kişi lik olup vip donanımlara sahiptirler.

Bu tip kayak beldelerine karın fazla olasından dolayı ulaşım oldukça güç ve zordur. Özellikler çok defa araçları ile gitmemiş olan aile grupları kartepe kayak – kartalkaya kaya veya bursa uludağ kayak gibi kışın vazgeçilmez tatil ve kayak yerlerine kar-don ve tipi yüzünden ulaşmakta sıkıntı yaşamaktadır. Bunun için işin ehline bırakılması taraftarıyız vipcaristanbul.com olarak firmamız özel son model vip , kış lastikli , zincirli , kayak malzemenizi koymanız için geniş bagajlı araçlarımız ve tecrübeli şoförlerimiz ve ile sizlere Kartepe için şoförlü araç kiralamanın çok güvenceli ve önemli olduğunu bir kez daha hatırlatmaktadır.

İstanbul – Kartepe Vip Minibüs Kiralama

Vip car istanbul olarak şirketimiz özellikle kışın istanbul – Kartepe gidiş ve dönüşleriniz için sizlere özellikle valiz ve kayak ekipmanlarınızı rahat koyabileceğiniz vip minibüs kiralama ve kartepe transfer hizmeti sunmaktadır. Bu soğuk kış sezonunda bile özel vip araçlarımız ile yolculuğun nasıl geçtiğini bile anlamayacaksınız sağlamış olduğumuz vip transfer hizmeti ulaşım ın güç olduğu kayak yerlerindeki otellere özel kar lastikli vip minibüs araçlarımız ile gidiş ve dönüş transfer hizmetimiz oldukça üst düzeyde ve profösyoneldir.

Özellikle İstanbul’a yakın olduğu için kocaeli kartepe Kayak yeri kişi sayısı fazla olan ailelerin vip minibüs araçlarımız ile rahat ve güvenilir transfer ve ulaşım kolaylığı sağlamaktayız. Tek bir fiyat ile gidiş ve dönüş sağlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken vipcaristanbul.com adresimizde istediğiniz vip aracı seçip bize ulaşıp rezervasyon yaptırmanız dır.

Kartepe transfer hizmeti kışın karlı , buzlu yollarda özellikle kartepe kayak otellerine varış için ulaşım güçlüğü ve risk almamanız için sizlere sunmuş olduğumuz en özel hizmetlerin başında gelmektedir. Yolların tecrübesizliği ciddi derecede riskli olması sizin tatil planınızın burnunuzdan gelmesi demektir. Bu konuda vereceğiniz en doğru karar tecrübeli şoförlemiz ve kış lastikli vip minibüs araçlarımız ile araç kiralama kartepe transfer hizmeti almak olacaktır. Sizler için transfer hizmeti ve şoförlü araç kiralama hizmetini en basit e indirgemiş durumdayız. Sormak istediğiniz tüm soruları ister whatsapp isterseniz de bizi arayarak sorabilirsiniz.

İstanbul – Kartepe Araç Kiralama Faydaları

İstanbul – Kartepe için araç kiralamanın en önemli ve değerli faydası kışın ulaşım ın zor olduğu kartepe kayak merkezi kendi aracınız ile gitmeye çalışmak sizi zora ve riske sokacaktır. En küçük hatalar sizi yolda mahsur bırakabilir. Vip car istanbul olarak tüm ekipmanlarımız ile üst düzey bakımlı , kar lastikli son model lüks araçlarımız ve yol tecrübesi üst düzey olan şoförlerimiz ile tüm bu riskleri ortadan kaldırıyor size vip transfer hizmeti sağlıyoruz.