tr Türkçe

Kiralık vito Mercedes

Kiralık Mercedes vito özellikle lüks araç kiralama yapmak isteyen firma veya şahısların vip car istanbul.com adresimizden kolayca özel dizaynlı vip vito mercedes araçlarımızı seçip bizi ara yarak veya mail atıp teklif isteyerek günük , haftalık ,aylık veya uzun dönem olarak şoförlü veya şoförsüz olarak kiralama yapabilirsiniz. Mercedes vito araç kiralama çekirdek ailesi olup i stanbul havalimanı alış olarak tatil için geniş bagaj hacmi ve ultra lüks iç donanımı otomatik son model dizel vito araçlarımızı kolaycana kiralama yapabilir. Dilediği yere ister rent a car olarak isterse de şoförlü olarak keyifli bir şekilde yolculuk yapabilir. Firmamız özellikle vip vito minibüs olarak İstanbul ve Ankara da şoförlü ve şoförsüz lüks minibüs olan mercedes vip vito kiralama da öncü firmaların başındadır.

Mercedes vip vito kiralama firmamızın size sunduğu en güzel hizmeti diyebiliriz. Çünkü ister çekirdek ailenizle özel günleriniz ( doğum günü, balo , mezuniyet ,düğün ,evlilik teklifi gibi) , istanbul turu ( sultanahmet , kapalı çarşı , tarihi yerler , nusret , hatay medeniyetler gibi yemek restorantları) , nişan merasimi isterseniz iş toplantıları , havalimanı transfer hizmeti ve isterseniz de yurt dışında gelen misafirlerinizi sapanca transfer , abant tur, bursa uludağ kayak , kartepe transferi gibi tatiler beldeleri yolculuğunuz için son model otomatik dizel vip vito araçlarımızdan kiralama yapabilirsiniz.

Vip vito kiralama sanıldığı gibi normal araç olarak rahat bir şekilde kiralanabilen bir araç değildir.Çünkü ticari bir araç olduğu için faturalı , uzun dönem veya kısa dönem kurumsal şirketlerden kiralanması kiralayan açısından özellikle şofösüz kiralamalarda çok önemlidir. Bu tarz vito araçları şahıslar ve basit firmaların kiralama yapması kiralayana zararlar doğurabilir. 12 senedir İstanbul da ve Ankara da faaliyet gösteren firmamız tüm belgelere sahip olarak sözleşmeli ve faturalı olarak kurumsal kiralama da en üst düzeydedir.

Mercedes Vito Kiralama Vip Ayrıcalığı

Firma bünyemizde bulunan son model otomatik Mercedes vito araçlarımızı vipcaristanbul.com adresimizde dilerseniz şoförlü olarak dilerseniz de şoförsüz rent a car olarak rahatlıkla kiralayabilirsiniz. Mercedes vito kiralama ayrıcalığı nedir öncelikle bilmenizi isteriz. Mercedes vip vito ayrıcalığı siz değerli misafirlerimizin gerek istanbul gerekse şehir dışı veya yurt dışından geldiğiniz de iç dizaynı özel olarak tasarlanmış ve yapılmış olan şoförlü vip minibüslerimizi veya lüks oto mobillerimizi dilerseniz vipcaristanbul.com adresimizden seçip bize ulaşıp uçak gün bildirmeniz doğrultusunda ister istanbul havaalanı transfer hizmeti , ister Sabiha Gokcen havalimanı transfer hizmeti dilerseniz de Ankara eseboğa havalimanı transfer hizmeti kolaycana alabilirsiniz. Bunların yanında gelmiş olduğunuz şehir de işleriniz veya tatiliniz bitene kadar şoförümüz ve vip aracımız hep sizin yanınızda olacaktır. Bunun için ise tek yapmanız gereken firmamızadan günlük araç kiralama yapmanızdır.

Vip car istanbul olarak lüks oto mobillerimizi veya vip minibüslerimizi dilerseniz şoför talep etmeden rent a car olarak da kiralama şansınız vardır. Şoförsüz vip araç kiralama firmamızı sunmuş olduğu diğer en önemli hizmetlerden biridir. Bunun için ise firmamızın rent a car bölümünden faydalanıp hangi gün ve tarihte araç lüks araç kiralama talebiniz olduğunu bildirmeniz ve rezervasyon yapmanızdır. İster vipcaristanbul.com üzerinden arayıp dilersenizde otoparkımız da araçları görüp şirketimizde rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Vip Vito Kiralama İstanbul

İstanbul da kurulmuş olan şirketimiz yıllardır siz değerli misafirlerimize en üst düzeyde vip araç kiralama hizmeti sunmakta ve sunmaya devam etmektedir. Özellikle bu dönemde en çok tercih edilen ve kiralık Mercedes’in gözdesi olan viaypi vito araçlarımız hem şoförlü hemde şoförsüz rent a car olarak kusursuz ve üst düzey kurumsal hizmet vermeye devam ediyoruz. Mercedes vip vito araçların firmamızdan kiralanmasının en güzel ve önemli özelliklerinden birkaçı araçların son model otomatik olması , iç donanımlarının tam sizin görsel koltuk ,tv ,geniş bagaj ,orjinal siyah cam ve masalı olup gözünüze hitap etmesi , araçların siyah renk ve temiz bakımlı olmasıdır.

Yurt dışından veya başka şehirlerden İstanbul’a gelen misafirlerinizi , iş ortaklarınızın veya şirket yöneticilerinizi dilerseniz transfer hizmeti ile havalimanı ndan karşılama yapıp otel transferi ve istanbul da kalacağı zaman zarfında şoförlü viaypi araç hizmeti sunmaktayız. Bunun için yabancı dil bilen şoförlerimiz ve temiz siyah vip araçlarımız sizin için özel dizayn edilmiş ve hizmetinize sunulmuştur.

Bize teslim etmiş olduğunuz misafirlerinizi vermiş olduğunuz programa istinaden şoförümüz sizin vermiş olduğunuz güzergah ve programa uyarak misafirlerinizin rahat , ferah ve keyifli yolculuk yapmasını sağlayacaktır. İstanbul , Ankara ,İzmir ve yurdun dört bir yanını en iyi şekilde bilen şoförlerimiz sizlere kusursuz vip araç hizmeti vermektedir.

Şoförlü Mercedes Vito Kiralama

Şoförlü Mercedes vito kiralama ayrıcalığını vip car istanbul olarak size sağladığımız ev güvenceli ve özel hizmetimizdir. Çünkü şoförlü vip vito kiralama nın size çok olumlu faydaları vardır .Örnek olarak araç kiralama yapmak için hiç bir yere gitmenize gerek yok şoförlü vip minibüs rezervasyon yapmanız durumunda hemen ayağınıza gelecektir. Diğer artıları hiç bir şekilde araç kullanma yorgunluğunuz , otopark arama derdiniz olmayacaktır . Siz sadece aracımızın vip bölümünde yolculuğunuzun tadını çıkartıp işinize veya tatilinize odaklanmış olacaksınız.

Şoförlü vip vito kiralama demek vipcaristanbul.com tarafından havalimanı – otel transfer hizmetinizin güvenceli bir şekilde sağlanmış olması demek , rahat bir şekilde ailenizle , akrabalarınız ile gideceğiniz ziyaretlerin , tatilin yol keyfini çıkarmanız demek , İş toplantılarınızın , yemek organizasyonlarınızın , açılışlarınızın , yur dışından gelen ziyaretçilerinizin size kolayca vip araçlarımız ile güvenceli vaktinde gelmesi demek ve şoförlü vip araç kiralama demek fuar etkinliklerinde veya firmanızın üst tüzey yöneticilerinizin geldiğinde İstanbul da veya Ankara da rahat ve konforlu bir şekilde ağırlamanız demektir.

Şoförlü Vito kiralama ailenizle , gelen misafirlerinizle , iş ortaklarınızla veya akrabalarınız ile firmamız özel vip dizaynlı mercedes minibüs araçlarımız ile sizlere İstanbul şehir turu , yazın Sapanca turu , Bolu Abant yedigöller turu , Bursa teleferik , Kapadokya balon , Tranbzon uzun göl turu gibi tur ve transferleri düzenlemektedir .Bunun için firmamızın web sitesi olan vipcaristanbul.com a girip size hoş gelen aracı seçip müsait gün leriniz için rezervasyon yaptırmanızdır.

Şoförsüz Mercedes Vito Kiralama

Şoförsüz Mercedes vito kiralama vip car istanbul olarak istanbul da sunmuş olduğumuz rent a car lüks araç kiralama hizmetlerimizin başında gelmektedir. Firmamızı diğer firmalar dan ayıran en önemli özelliklerin başında gelen şoförsüz vip vito hizmeti vermemizdir. Vip car istanbul olarak ren a car olarak yine Mercedes in gözde araçlarından Mercedes E250 , Mercedes C200 , Mercedes E180 ve Mercedes S350 araçlarımızı da şoförsüz olarak kiralayabilmektesiniz. Çünkü bazı aileler şoför talep etmeden ailece tatil için lüks ve konforlu vip araç kiralama ister veya firmalar kendi sigortalı şoförleri olduğu için şoförsüz kurumsal kiralama yapmak ister yurt dışından gelen misafirlerini kendi bünyesindeki şoförlerini teslim etmek isterler bunun için firmamızın sunmuş olduğu en önemli hizmetimizin başında şoförsüz lüks araç ve şoförsüz vip minibüs hizmetimiz gelmektedir.

Şoförsüz vip vito araçlarımızn ve diğer lüks araçlarımız son model otomatik üst segment araçlardır. Kiralama yapmanız kolay ve rahattır. Tek yapmanız gereken vipcaristanbul.com adresimizden veya firma telefonlarımızdan ulaşıp araç müsaitliği doğrultusunda istediğiniz aracımıza rezervasyon yaptırmanızdır. Firmamıza uğrayıp araçlarımızı bizzat müsait olanları otoparkımızda görüp rezervasyon da yaptırmanız mümkündür.