tr Türkçe

Kiralık Mercedes

Vip car İstanbul olarak özellikle ortadoğu ve avrupanın kiralama da en çok tercih ettiği Kiralık Mercedes araçları öz mal olarak çok sayıda bünyemiz de barındırmaktayız. Bu araçların şoförlü ve rent a car olarak şoförsüz hizmetimizin en başta araçları şöyledir.

 • Mercedes Vito Kiralama
 • Mercedes Sprinter kiralama
 • Mercedes S class kiralama ( s350 Long)
 • Mercedes E class kiralama ( E180 – E250)
 • Mercedes C class kiralama ( C180 – C200 )

olarak tercih edilen araçlarımız özellikle rent a car olarak dizel otomatik mercedes vito , c200 ve s350 dir. Şoförlü olarak aynı zamanda firmamız dil bilen şoförleri ile beraber istanbul ve ankara da vip minibüs kirala hizmeti sunmaktadır. Kurumsal olarak Mercedes in en gözde araçlarını kiralama firması olarak tüm şoförlü ve şoförsüz rent a car olarak araç kiralama da devletin izin vermiş olduğu belgelere sahibiz. Özellikle i stanbul da Van olarak geçen şoförlü vip mibibüs araçlarımız ile havalşmanı transferleri , şehir turları , gelin arabası kiralama , balo ve gece turlarında şoförlü sınırsız hizmet sunmaktayız. Mercedes kiralama denildiği zaman akla direk mercedes in vip dizayna uygun olan gözde van ve panel van araçları olan mercedes vito ve mercedes vip sprinter gelmektedir. Firmamız özellikle göze hitap eden özel dizaynlı bu araçları bünyemizde Vip Car İstanbul olarak çokça bulundurmaktayız.

İstanbul Mercedes Kiralama

İstanbul da Mercedes Kiralama nın tek ve öncü adresi olan vipcaristanbul.com özellikle dizel ve benzin li lüks mercedes araçları ile sizlere şoförlü ve şoförsüz rent a car olarak kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Son model mercedes araç larımızı dilerseniz şoförlü dilerseniz de rent a car olarak günlük , haftalık , aylık ve yıllık olarak kurumsal ve şahıs olarak kilayabilirsiniz. İstanbul da özellikle şoförlü ve şoförsüz vip minibüs ve lüks üst segment araç olarak hizmetimiz eski yıllardan beri artarak devam etmektedir. Özellikle her sene yenilenen son model otomatik lüks araçlarımızın yanında ekonomik segment renault clio ve Volkswagen araçlarımız da otomatik ve manuel olarak dizel ve benzin li kiralama yapılmaktadır.

Mercedes kiralama , diğer lüks ve ekonomik araç kiralama da ve rent a car da sınır tanımayan Vip Car İstanbul şoförlü ve şoförsüz araç kiralama nın güvenilir , ulaşım ve erişim en rahat kurumsal firmanın tek adresidir. Vip car istanbul olarak tüm araçlar full kaskolu olmakla beraber araçlar son model otomatik olup servis bakımlıdır.

Özellikle İstanbul da şoförlü ve şoförsüz rent a car Ankara da ise şoförlü hizmet veren firmamız yabancı dil bilen şoförlerimiz ile beraber lider firmadır. Özellikle üst düzel özel dizayn edilmiş vip minibüs ve lüks otomobil lerimiz ile ikram ve konforun tadına varabilirsiniz. Uçaklı seyahat , iş toplantı yorgunluğu , havalimanı transfer ve şehir turlarında araçlarımız da özel ikramlar her zaman bulunmaktadır. özellikle göze hitap eden özel dizaynlı bu araçları bünyemizde Vip Car İstanbul olarak çokça bulundurmaktayız.

Kiralık Mercedes Fiyatları

Vip Car İstanbul olarak firmamız son model lüks araçları ile sunmuş olduğu göze hitap eden hizmetin yanında fiyat politikası olarak ta hem göze hemde cebe hitap etmektedir. Özellikle lüks araçların pahalı olduğu düşünmenin aksine hem görsel hemde lüks sevenler için oldukça uygundur. Özellikle faturalı kiralama yapan filo kiralaması yapan firmalar aynı zamanda vergiden düşüm yapıp kiraladıkları araçları gider olarak rahatçana kullanabilmektedirler.

Son model dizel otomatik ve benzin li lüks araçlarımız ile seyahat sizin için eğlenceli bir hal almış olacaktır. Araçlar lüks lük bakımından adeta hissetmeyeceğiniz kendi gidiyormuş şekilde konfor ve kaliteye sahiptir. vipcaristanbul.com un sunmuş olduğu bu lüks araç kiralama hizmeti kusursuz ve güvenilir bir şekilde her zaman devam etmektedir.

Günlük Kiralık Lüks Mercedes ve Ekonomik Araçlar

Günlük kiralık lüks mercedes ve ekonomik araçların kiralanmasında hizmet kalitesi , kurumsal yapısı ve profosyonel kadrosu ile Vip Car İstanbul olarak her zaman kendimizi geliştirerek daha üst mertebelere dürüst ve güvenilir olarak da gönüllere girmeyi hep hedefimize koyduk özellikle günlük kaliteli şoförlü vip minibüs ve lüks araç kiralama da öncü firmamız bunun yanında rent a car olarak uygun dizel otomatik ve benzin otomatik son model araçlar renault ve Volkswagen ekonomik araçlar ile de kurumsal ve filo kiralama da da öncü olmayı başarmıştır. Günlük , haftalık ,aylık ve yıllık rent a car ve şoförlü araç kiramamaızda vip minibüs , lüks segmet ve ekonomik araçlarımız ;

 • Vip Minibüs Kiralama Mercedes Vito – dize otomatik
 • Vip Minibüs kiralama Mercedes Sprinter – dizel manuel – otomatik
 • Lüks Araç Kiralama Mercedes s350 Long Amg 4 matic ( S Class)
 • Lüks Araç Kiralama Mercedes E180 ( E Class) – benzin otomatik
 • Lüks Araç Kiralama Mercedes E250 ( E Class) – benzin otomatik
 • Lüks Araç Kiralama Mercedes C180 ( C Class) – benzin otomatik
 • Lüks Araç Kiralama Mercedes C200d ( C Class) – dizel otomatik
 • Lüks Araç Kiralama Suv Land Range Rower – Dizel Otomatik
 • Lüks Araç Kiralama Volkswagen Passat – Dizel Otomatik
 • Lüks Araç Kiralama Bmw 3.20 – benzin otomatik
 • Lüks Araç Kiralama Bmw 5.20 -benzin otomatik
 • Lüks Araç Kiralama Bmw 7.30 i – Dizel otomatik
 • Lüks Araç Kiralama Audi A6 – dizel otomatik
 • Ekonomik Araç kiralama Renaut Clio – dizel otomatik
 • Ekonomik Araç kiralama Volkswagen Polo – Benzin Otomatik
 • Ekonomik Araç kiralama Volkswagen Caddy – Dizel Otomatik

araçlara sahip Vip Car İstanbul olarak firmamız özellikle model olarak üst sınıftadır araçlarımız minimum 2017-2018 model olup tüm araçlar ful paket donanımlı full kaskolu ve yetkili servis bakımlıdır.

Lüks Rent a Car

Lük rent a car oalrak firmamız bünyesinde özellikle lüks aracın gözdesi olan Kiralık mercedes araçları barındırmaktadır. Kurumsal firma ve şahıslara hizmet veren firmamız yurt dışında gelen yerli ve yabancı misafirlere de lüks araç kiralama rent a car , şoförlü vip minibüs kiralama , havalimanı transfer , İstanbul tur hizmeti , şehirler arası transfer hizmeti gibi tüm hizmetleri son model özel tasarımlı araçlarımız ile sunmaktayız.

Günümüzde lüks rent a car olarak güvenip araç kiralama husunun da çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Özellikle telefon ile rezervasyon yaptırırken dikkat edilmesi gerek belli hususlar şunlardır . Özellikle seçmiş olduğunuz araç işe rezervasyon ettiğiniz aracın aynı olmasına dikkat edin başka araç resmi ve modeli gösterip eski araç gönderebilirler. Vip Car İstanbul olarak bu yönde güvenirlik bizim için ön plandadır. Firmamız isterseniz otoparkımız da seçmiş olduğunu aracı görüp öyle rezervasyon almanızı sağlayabilir. Ayrıca yurt dışı veya başka şehirden rezervasyon yapmışsanız araç plakası ile beraber sözleşme gönderilmektedir. Bu sayede aynı aracın geleceğinden emin olabilirsiniz. Firmamıza bu yönde çok mağdur olup gelen değerli müşterilerimizi uyarmak her zaman asli vazifelerimizdendir.

Vip Car İstanbul Lüks rent a car – Şoförlü günlük vip minibüs kiralama , havalimanı transfer , şehirler arası tur , istanbul tur hizmeti ve ekonomik rent a car araç kiralama da güvenilir ve kaliteli hizmetin tek adresidir.