tr Türkçe

Diğer Hizmetler

Balo , Doğum günü , Yat, Toplantı , Gece Turları, Düğün ve Özel günler için Vip Araç Kiralama

Balo , doğum günü ,iş gezisi , toplantı , düğün org. , mezuniyet ve diğer özel günleriniz için dilediğiniz zaman vipcaristanbul.com adresimizden dilediğiniz üst segment lüks vip araçlarımızı kolayca seçebilir ve şoförlü olarak kiralayabilirsiniz. Özellikle bu özel günlerde sizleri kıyafetleriniz gibi zarif gösterecek olan özel tasarımlı araçlarımız ve kusursuz hizmet veren şoförlerimiz ile beraber sizlere en gözde hizmeti sunmaktayız ve sizi dilediğiniz noktadan alıp dilediğiniz yerlere transferlerinizi sağlıyoruz.

Özel Tekne ve Yat Kiralama Hizmeti

Vipcaristanbul.com olarak firmamızın sunmuş olduğu hizmetlerimizden olan özel tekne veya yat kiralama hizmeti özellikle siz değerli müşterilerimizin ailece veya yurt dışından gelen misafirleri için lüks yatlarımız ile yemekli ve yemeksiz boğaz turu , boğazın enfes güzelliklerinden faydalanmanız için dilediğiniz saat lüks yatlarımız ile tekne turu İstanbul da sizlere sunulmaktadır.

Dizi çekimi İçin , Reklam Çekimi İçin ve Sinema Çekimi İçin Lüks Vip Araç Kiralama

Firmamızda bulunan üst segment araçlarımız ve Mercedes vip vito ve sprinter gibi özel dizaynlı vip minibüs araçlarımız ile özellikle dizi çekimi , reklam ve sinema çekimlerinde en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz araçları şoförlü ve şoförsüz olarak 7/24 kiralama hizmeti sunmaktayız.

Engelli Rampalı Vip Araç Kiralama

Firmamızın siz değerli müşterilerine verdiği firmamızca en özel hizmet engelli rampalı vip araç kiralama hizmetidir. Çünkü özellikle engelli vatandaşlarımızın dilediği zaman özel engelli araçlarımız ve tecrübeli şoförlerimiz ile İstanbul u gezebilecek dilediği yere rahatça ulaşım sağlayabilecektir.